logo PŁ
logo wydziału

Adiunkci

Dr hab. inż. prof. P.Ł. Maciej Boguń

Kierownik Zakładu Technologii Przędz, Włóknin i Kompozytów Włóknistych


 
e-mail: maciej.bogun@p.lodz.pl
telefon: +48 42 6313336
nr pokoju: 33
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr inż. Grzegorz Szparaga

 
e-mail: grzegorz.szparaga@p.lodz.pl
telefon: +48 42 6313336
nr pokoju: 33
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr hab. inż. Anna Błasińska

adiunkt


 
e-mail: anna.blasinska@p.lodz.pl
telefon: +48 042 631-33-79
nr pokoju: 162
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr inż. Michał Chrzanowski

 
e-mail: mchrzan@p.lodz.pl
telefon: +48 042 631-33-15
Ogłoszenia (5)
Publikacje
Więcej...

dr hab. inż. Jerzy Czekalski

adiunkt


 
e-mail: jerzy.czekalski@p.lodz.pl
telefon: +48 42 6313348
nr pokoju: 33
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr hab.inż. Zbigniew Draczyński

 
e-mail: zbigniew.draczynski@p.lodz.pl
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr hab. inż. Eulalia Magdalena Gliścińska

adiunkt


 
e-mail: klata@p.lodz.pl
telefon: +48 042 631-33-79
nr pokoju: 164
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr inż. Lucyna Herczyńska

 
e-mail: lmhercz@p.lodz.pl
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr inż. Agnieszka Komisarczyk
Adiunkt
 
e-mail: agnieszka.komisarczyk@p.lodz.pl; komisarczyk@poczta.fm
telefon: +48 42 6313308
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr Małgorzata Koszewska
adiunkt
 
e-mail: malgorzata.koszewska@p.lodz.pl
telefon: +48 42 6313326
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr inż. Waldemar Machnowski
adiunkt
 
e-mail: waldemar.machnowski@p.lodz.pl
telefon: 042 6313375
nr pokoju: 167
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr Monika Malinowska-Olszowy
Adiunkt Pełnomocnik Dziekana ds. promocji Wydziału
 
e-mail: monika10@p.lodz.pl
telefon: +48 6313326
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr hab. inż. Marina Michalak

adiunkt


 
e-mail: marina.michalak@p.lodz.pl
telefon: 42 631 33 13
nr pokoju: 152
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

Dr hab. inż. Krystyna Pietrucha

 
e-mail: krystyna.pietrucha@p.lodz.pl
telefon: +48 42 6313313
nr pokoju: 152
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr Michał Puchalski
adiunkt
 
e-mail: michal.puchalski@p.lodz.pl
telefon: +48 42 631 33 22
nr pokoju: 141
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr Adam Puszkarz

adiunkt


 
e-mail: adam.puszkarz@p.lodz.pl
telefon: 42 631 33 75
nr pokoju: 167
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr inż. Jacek Rutkowski

 
e-mail: jacek.rutkowski@p.lodz.pl
telefon: +48 42 6313334
nr pokoju: 31
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr inż Ewa Skrzetuska
adiunkt
 
e-mail: ewa.skrzetuska@p.lodz.pl
telefon: +48 42 6313308
nr pokoju: 317
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr hab. inż. Dawid Stawski
Kierownik Zakładu Chemii Fizycznej Polimerów
 
e-mail: dawid.stawski@p.lodz.pl
telefon: +48 42 6313366
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr inż. Sławomir Sztajnowski
adiunkt
 
e-mail: slawomir.sztajnowski@p.lodz.pl
nr pokoju: 165
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

dr inż. Wiesława Urbaniak-Domagała
adiunkt
 
e-mail: wurbando@p.lodz.pl
telefon: (42) 631-33-74
nr pokoju: 141
Ogłoszenia
Publikacje
Więcej...

Politechnika Łódzka, Katedra Materiałoznawstwa Towaroznawstwa i Metrologii Włókienniczej
ul. Żeromskiego 116, 90-924 Lódź, tel. +48 042 631 33 17, fax: +48 042 631 33 18, e-mail: nonwovens@p.lodz.pl